Про нас

Ми зробимо все, щоб Ви отримали незабутній відпочинок і масу емоцій.

Сьогодні наша команда формує пропозиції з урахуванням власного досвіду відпочинку і відпочинку наших клієнтів. За роки роботи маємо хороший і вагомий досвід, яким готові поділитися. За цей час заслужили довіру клієнтів, тому радимо ті курорти і готелі, які бачили на власні очі, тому знаємо, що Вам запропонувати.

Досвідчений персонал

Всі наші менеджери були в ознайомлювальних турах і можуть дати раду виходячи з особистого досвіду

Повна підтрмка

Ви отримаєте повну підтримку, починаючи від підбору туру і закінчуючи порадою про те, що взяти з собою

Оформлення документів

З нами ви не будете турбуватися про оформлення необхідних документів

Наші Послуги

Полегшимо Вашу підготовку до відпустки

Що ми пропонуємо?

Чесні ціни

Ми надаємо клієнтам великий вибір: чи скромний політ економ-класу або ж розкішний бізнес-клас, а також ми даємо проміжний варіант, тобто краще співвідношення ціни і якості, що приємно здивує Вас, так як за помірну ціну відпочинок в будь-якій країні стане для Вас незабутньою насолодою.

Гарантія якості

Наша туристична агенція ставиться до свого завдання організувати відпочинок з великою відповідальністю. Ми ретельно підходимо до формування «продуктового» портфеля, який включає пропозиції для різних цільових аудиторій – від бізнес-класу до економ-класу, від корпоративних запитів великих підприємств до організації відпочинку для маленької сім’ї.

Надійні партнери

За кілька років досвіду в туризмі, фахівці нашого турагентства отримали значну кількість надійних зарубіжних партнерів – це і готельні бази, і трансфер, і оренда автомобілів, і авіа перельоти.

Індивідуальний підхід

Вибір завжди залишається за Вами. Клієнти турагентства можуть скористатися пакетною послугою, або ми оформимо індивідуальний тур, в повній відповідності з Вашими побажаннями.

Що говорять клієнти?

Спасибі Вашому агентству за те, що чуєте і розумієте побажання клієнтів. Окремо спасибі за Ваше терпіння і чуйність та професійний підхід при організації відпочинку. За покупкою туру тільки до Вас!

Вже не перший раз звертаюся до Вашої агенції за організацією свого відпочинку. Ваші менеджери професіонали своєї справи і просто приємні в спілкуванні люди. Всім рекомендую подорожувати з Вами!

Хочу подякувати менеджеру Ірині за увагу і відмінний підбір туру. При підборі врахувала всі побажання і запропонувала вигідну та доступну пропозицію. Велике дякую за чудовий відпочинок!
××