Послуги

продаж_турів

Продаж турів

Така послуга також дуже актуальна для всіх клієнтів, які бажають заздалегідь спланувати відпустку чи ж, навпаки, вихідні, відвідавши одну з найулюбленіших або ж незнайомих країн світу. Бажаємо Вам нових приємних подорожей і знайомств!

Авіаквитки_загальна

Авіаквитки

Продаж квитків здійснюється на внутрішні і закордонні рейси, в одну і обидві сторони, а також є можливість скласти маршрут з пересадкою. Ми підберемо найвигідніший для Вас маршрут і забронюємо квитки за мінімальними тарифами.

візова_підтримка_загальна

Візова підтримка

Оформити візу тепер не проблема. Візова підтримка від нашого турагентства пропонує: консультації з візових питань, як зробити самостійно і з нашою допомогою візу, актуальний пакет документів для отримання візи в будь-яку країну.

страхування_загальна

Страхування

Туристичне страхування – не просто папір «для галочки» на вимогу посольств. За кордоном медична допомога може бути досить дорогою і незапланованої тратою. Однак при наявності поліса страхування, Ви однозначно отримаєте медичну допомогу в будь-якій точці світу.

Travelsim_загальна

TravelSim

Коли Ви берете з собою мобільний телефон з українським номером для зв’язку закордоном, спілкування буде проходити в режимі роумінгу. Для економії на дзвінках за кордоном можна використовувати карту TravelSIM.

Навчання_за_кордоном_загальна

Навчання за кордоном

Сьогодні освіта за кордоном – це не просто отримання нових знань, а й отримання дуже цінних навичок, які стануть при нагоді в житті. Це також прекрасна можливість оволодіти іноземною мовою. Адже всі комунікації за кордоном зараз ведуться іноземною мовою.

Надіслати запит

Пошук турів
××